tarmex
FARBY LAKIERY
dekoracyjnie i dla przemysłu
strona główna
oferta
o firmie
kontakt
Realizacje
mapa serwisu

Wyszukaj nasze produkty

Nowe kolory farby Akrylit W

Nowe kolory farby Akrylit W Z uprzejmością informujemy, że są już dostępne nowe kolory farb Dekoral Akrylit W oraz nowość Diamentowa Kolekcja. Już po raz drugi współpraca Evy Minge i firmy Derokal zaowocowała nowymi kolorami.

Dotychczasową paletę barw uzupełniły: Natchnienie, Piękno, Harmonia, Optymizm, Intuicja, Ekspresja, Energia, Odwaga, Aktywność. Dekoral wraz z nowymi kolorami udostępnił nowość w ich ofercie czyli Diamentową kolekcję. Są to nowe połyskujące kolory oraz farby transparentne połaczone z odpowiednimi pigmentami. Zastosowanie błyszczących brokatów pozwoli nam na uzyskanie nowych efektów dekoracyjnych: „Perłowej Poświaty”, „Srebrnego Pyłu” i „Iskrzącego Złota”.  Aby uzyskać odpowiedni efekt do transparentnej farby należy dodać jeden z brokatów, a następnie pomalować wcześniej już pokrytą farbą emulsyjną ścianę.
A więc do naszej oferty produktów, które pozwalają w prosty i ciekawy sposób ozdobić ściane dołacza firma Dekoral. Dostępne są również efekty firm: Benjamin Moore, Para, Feidal. Na pokaz wszystkich wymienionych efektów dekoracyjnych zapraszamy do naszych sklepów.