tarmex
FARBY LAKIERY
dekoracyjnie i dla przemysłu
strona główna
oferta
o firmie
kontakt
Realizacje
mapa serwisu

Wyszukaj nasze produkty

TAPETY W OFERCIE

TAPETY W OFERCIE Wprowadziliśmy do naszej oferty tapety firm: Rasch, A.S. Creation oraz Tikkurila.

 W naszej ofercie pojawiły się tapety od 3 producentów:
- Rasch
- A.S. Creation
- Tikkurila.
Wśród tapety jakie mamy w sprzedaży znajdzecie Państwo tapety w różnych przedziałach cenowych, z różnych materiałów(papier, fizelina, naturalne etc.), dostępnych od ręki lub na zamówienia.
Zapraszamy do zapoznania się  z naszą ofertą.Nowy system barwienia już dostępny

Nowy system barwienia już dostępny Z radością informujemy, że firma Akzo Nobel, której jesteśmy przedstawicielem w naszym regionie, wprowadziła nowy zbiór kolorów ACC.

Kolory z tej kolekcji mogą być używane zarówno podczas projektowania kolorystyki ścian wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz fasad budynków. W nowej palecie barw znajdują się także kolory farb do malowania drewna i metalu komponujących się z kolorystyką ścian.
Nowy wzronik ACC zawiera ponad 1200 kolorów.
Wszystkie barwy zamieszczone w katalogu ACC dostępne są w naszych punktach w systemie mieszania farb i lakierów.
Razem z nowymi kolorami pojawiła się nowa wersja programu Colorizer, który zawiera wszystkie kolory z wzornika ACC. Program został także rozbudowany o mozliwość dodawania zdjęć nowych pomieszczeń i ich aranżacji kolorystycznej. Nowe kolory farby Akrylit W

Nowe kolory farby Akrylit W Z uprzejmością informujemy, że są już dostępne nowe kolory farb Dekoral Akrylit W oraz nowość Diamentowa Kolekcja. Już po raz drugi współpraca Evy Minge i firmy Derokal zaowocowała nowymi kolorami.

Dotychczasową paletę barw uzupełniły: Natchnienie, Piękno, Harmonia, Optymizm, Intuicja, Ekspresja, Energia, Odwaga, Aktywność. Dekoral wraz z nowymi kolorami udostępnił nowość w ich ofercie czyli Diamentową kolekcję. Są to nowe połyskujące kolory oraz farby transparentne połaczone z odpowiednimi pigmentami. Zastosowanie błyszczących brokatów pozwoli nam na uzyskanie nowych efektów dekoracyjnych: „Perłowej Poświaty”, „Srebrnego Pyłu” i „Iskrzącego Złota”.  Aby uzyskać odpowiedni efekt do transparentnej farby należy dodać jeden z brokatów, a następnie pomalować wcześniej już pokrytą farbą emulsyjną ścianę.
A więc do naszej oferty produktów, które pozwalają w prosty i ciekawy sposób ozdobić ściane dołacza firma Dekoral. Dostępne są również efekty firm: Benjamin Moore, Para, Feidal. Na pokaz wszystkich wymienionych efektów dekoracyjnych zapraszamy do naszych sklepów. Nowa kolekcja 4 Pory Roku

Nowa kolekcja 4 Pory Roku Pory Roku to cztery innowacyjne gamy kolorystyczne: Wiosna, Lato, Jesień i Zima

Każda z nich posiada odcienie danego koloru, od najjaśniejszego do najciemniejszego.